banner isbank

Satranç Haberleri

Unutmadık, Unutturmayacağız.

15temmuz

KONYA
15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI


       Tsf Konya İl Temsilciliği tarafından Konya 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Online Satranç Turnuvası 15 Temmuz 2020 tarihinde saat 18:00 de Açık Kategori, chess.com platformu üzerinden, 3 dakika+ 2 saniye düşünme süresinde 7 tur İsviçre Sisteminde oynanacaktır.
     Turnuvanın yönergesi, turnuva linki daha sonra siteden duyurulacaktır.

Kayıt İçin Tıklayınız

Erdoğan TOZLU
İl Temsilcisi61. ULUSLARARASI AKŞEHİR NASREDDİN HOCA ŞENLİĞİ ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

SPORCULARIMIZA VE SATRANÇ SEVERLERE DUYURU

Akşehir Belediyesi ve TSF Akşehir İlçe Temsilciliği tarafından 61. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında, 06/07/2020 Pazartesi günü saat 19:00’da başlayan ve 9 tur oynanan online satranç turnuvası sıralaması belli olmuştur. Dereceye giren sporcularımızı tebrik ederiz.

Erdoğan TOZLU
İl Temsilcisi


Final Sıralama


eturnuva afii


Akşehir Belediyesi ve TSF Akşehir İlçe Temsilciliği
tarafından 61. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında, 06/07/2020 Pazartesi günü saat 19:00’da her yaş grubunun katılımına açık olarak ödüllü online ulusal satranç turnuvası düzenlenmiştir.

       Turnuvanın chess.com platformu üzerinden, 3 dakika+ 2 saniye düşünme süresinde 9 tur İsviçre Sisteminde düzenlenmesi planlanmıştır. Dereceye giren sporcular yönergede belirtildiği şekilde bisiklet ve Nasreddin Hoca’nın Ters Çalışan Saati ile ödüllendirilecektir.

       Turnuva online kayıtları sona ermiştir.
   

Erdoğan TOZLU
İl TemsilcisiGüncelleme (04/07/2020):
Turnuva kayıtlarımız sona ermiştir.

Online turnuva kaydını tamamlayanve kayıt listesinde ismi olan sporcuların chess.com hesabını kontrol ederek gelen davet mesajını kabul etmesi, mesaj gelmediyse https://www.chess.com/tr/club/61-uluslararasi-aksehir-nasreddin-hoca-senligi-satranc-turnuvasi sayfasından katılım talebi göndererek sayfaya üyeliğini tamamlaması gerekmektedir.

Turnuva linki aşağıda yayınlanmış olup https://www.chess.com/tr/club/61-uluslararasi-aksehir-nasreddin-hoca-senligi-satranc-turnuvasi sayfasına üye olan sporcular, 06/07/2020 Pazartesi 18:00-18-59 arası turnuva linkine tıklayıp açılan sayfada “KATIL”butonuna tıklayarak turnuva eşleştirme listesine kayıt yaptırmalıdır.

Ayrıntılı bilgi Turnuva Katılım Adımları dosyasında ve ilgili sayfada mevcuttur.

 

Turnuva LinkiTurnuva Yönergesi          Turnuva Katılım Adımları           Kayıt İçin Tıklayınız    

Anadolu Bölgesi Online Takım Hızlı Satranç Turnuvası

20 Yaş ve Altı Kulüp Sporcularının katılabileceği Anadolu Bölgesi Online Takım Hızlı Satranç Turnuvası                              30 Haziran 2020 – 21 Temmuz 2020 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Kulüplerimize ve Sporcularımıza duyurulur.

 
Erdoğan TOZLU       
İl Temsilcisi

Online Takım Turnuvası        Turnuva Yönergesi

1.anboonhsatu

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

Türkiye genelinde 19 Mayıs 2020 Salı günü saat 15:12 de başlayan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası' nın ilimiz sıralamasıdır. Katılan bütün sporcularımıza teşekkür eder, dereceye girenleri de tebrik ederiz. Dereceye giren sporcularımızın ödülleri adreslerine kargo ile gönderilecektir.

Konya İl Temsilciliği

FİNAL SIRALAMASI
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase