banner isbank

Satranç Haberleri

TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASINA KATILACAKLARA DUYURU

dikkat Değerli Antrenör ve Velilerimiz İl Temsilciliğimizce duyurulmasına rağmen 20-26 Ocak 2018 Antalya'da yapılacak olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasına yapılacak bireysel başvurulardan sonra Konya İl Temsilciliğimizle temasa geçip kafile listesine isimlerini yazdırmaları ve ayrıca Sağlık Raporu almaları gerekmektedir.
 Bireysel Başvurular Bu gün sona ermekte olup Bireysel başvuru yapanların İl Temsilciliğimiz ile iletişime geçmediği görülmüştür. Mağduriyet yaşamamak için lütfen gerekli hassasiyeti gösterilmesini rica ederim.

2018 YILI ANTRENÖRLÜK VE HAKEMLİK KURSU KAYITLARI

dikkat   Antrenörlük ve Hakemlik kursu ayrı ayrı her kayıt için 30 kişi katılım şartı sağlanması halinde açılacaktır. Kurslara katılım için sporcu lisansı çıkarılmalı ve lisansı olanların ise vizelerini yaptırmış olmaları gerekmektedir. Kayıtlar turnuva kayıtlarından yapılacaktır.
   Kurslara kesin kayıt için gerekli belgeler ve 2018 yılı ücret tarifesi daha sonra yayınlanacaktır.


    ANTRENÖRLÜK KURS KAYITLARI (1.KADEME) 

    ANTRENÖRLÜK KURS KAYITLARI (2.KADEME)   

    HAKEMLİK KURS KAYITLARI    

2017 KONYA EMEKTARLAR İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

dikkat 
 Konya 2017 Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 27-31 Aralık 2017 tarihlerinde Emektarlar ve Kıdemli Emektarlar Kategorilerinde olmak üzere 2 kategoride GSHİM Toplantı Salonunda yapılacaktır. Kayıtlarımız turnuva kayıt bölümünden yapılacaktır.
Emektarlar Kategorisine 1968 ve Önceki Yıllarda Doğan sporcular
Kıdemli Emektarlar Kategorisine ise 1953 ve Önceki Yıllarda Doğan Sporcular kayıt olabilirler.
Kayıtlar 26 Aralık 2017 saat 21:00'e uzatılmıştır.


  TURNUVA KAYIT                   YÖNERGE

2017 KONYA KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

dikkat
 2017 Konya Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 27-31 Aralık 2017 tarihlerinde GSHİM Toplantı Salonunda yapılacaktır. Kayıtlarımız turnuva kayıt bölümünden yapılacaktır.
Kayıtlar 26 Aralık 2017 saat 21:00'e uzatılmıştır.

YÖNERGE       TURNUVA KAYIT

TURNUVA KAYIT HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

dikkat Değerli Sporcular, Turnuvaya Kayıt olurken UKD ve ELO hakkında olağandan çok abartılı şekilde bilgi girilmektedir. Zaten Turnuva başlamadan önce bunlar güncellenmektedir. Bu nedenle yanlış bilgi vermemeniz halinde Kayıtlarda abartılı UKD ve ELO gösterimlerine rastlandığında kayıtlar silinecektir. Kayıt olurken daha dikkatli davranmanızı rica ediyoruz.