banner isbank

Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları Hakkında

duyuru

Kulüpler Şampiyonası Konya İl Yarışmaları için kulüplerimizin başvurularını 25.02.2019 tarihine kadar Gençlik Spor İl Müdürlüğüne yapmalarını ve ekteki yönerge doğrultusunda işlemlerini tamamlamalarını rica ederiz.

Kulüpler Şampiyonası Konya İl Yarışmalarının sporcu transfer dönemi 25.02.2019 tarihinde dolacağından, Lisansı bireysel olup herhangi bir kulüpte oynamak isteyen sporcuların Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine 20.02.2019 tarihine kadar sporcunun ( Adı Soyadı, TC No, UKD,ELO Puanı, Cep no, mail adresi) bilgilerini atmaları önemle duyurulur.

Yönerge için : Turnuva Yönergesi


Değerli Kulüp Temsilcilerimiz;
Bilindiği üzere devam eden sezonda faaliyet gösterecek bütün kulüplerimizin sezon vize, tescil işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sezon vize, tescil bedelleri; TSF Harç ve Bedeller Tablosunda her lig için ayrı ayrı yer almaktadır. Vize tescil bedelini yatıran bir kulüp sezon içerisinde katılma hakkı bulunan bütün faaliyetlere katılabilir.
Örneğin;Sezon vizesini yaptırmış bir kulüp, hem Kulüpler Şampiyonası İl-Yöre Yarışmalarına hem de Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları İl Yarışmalarına katılabilmektedirler.
Kulüplerimizin vize, tescil bedellerinin yatırılması ve takibi konusunda bu sezon farklı bir uygulamaya geçilecektir. Kulüplerimiz tıpkı sporcularımız gibi ( lisans.tsf.org.tr ) Lisans Bilgi Sistemimizden kendi kulübünü seçip kredi kartı ile on-line ödeme gerçekleştirebileceklerdir.Vize bedelini on-line ödeyen kulüplerimiz sistemde vizeli görünecek ve Çevrimiçi Ana Liste Bildirimini yapabileceklerdir.Kulüp vize, tescil bedelini ödemeyen kulüplerimiz sistemde vizesiz görüneceğinden Çevrimiçi Ana Liste Bildirimi girişi yapamayacaklardır.
Kulüplerimizin vize, tescil işlemlerini açılacak olan on-line sistem üzerinden, 26.02.2018 (saat 17:00) Kulüplerin başvurularının GHS İl Müdürlüklerine yapılması (son tarih-saat), işlemine kadar yaptırmaları gerekmektedir.
Sezon vizesini yaptırmış Kulüplerimiz, Kulüpler Şampiyonası İl-Yöre Yarışmalarına katılacak ise ayrıca herhangi bir katılım bedeli ödemeyeceklerdir.
Fakat, Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları İl Yarışmalarına katılımsağlayacak kulüplerimiz, vize bedelinden hariç ayrıca yönergemizin 7.2 maddesinde yer alan katkı payını, İş Bankası İBAN: TR12 0006 4000 0014 2006 2992 43 numaralı turnuva hesabına takım ve yarışma adı açıklaması ile yatırmalıdır. Bu katkı payı kulübün katılım sağlayacağı kategoriden bağımsız olarak her kulüp için bir kez yatırılmalıdır. Kulüp vizesini yaptırmış ve katkı payını yatırmış olan bir kulüp dilediği sayıda kategoriye katılım sağlayabilir.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase