banner isbank

Satranç Haberleri

Hakem Toplantısı

Kasım ayı hakem toplantısı 02 Kasım 2014 Pazar günü saat : 17.00'de GHSİM Satranç Salonu'nda yapılacaktır. Hakem eğitimine devam edilecektir.
Tüm hakemlere duyrulur.

                                                                               Satranç İl Hakem Kurulu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 6 tur üzerinden 25-26 Ekim 2014 tarihlerinde yapılacaktır. Kayıtlar 21 Ekim 2014 Salı Günü saat : 14.00'de açılacak olup, yönergesi aşağıdadır.

Yönergesi için :
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Not: Kayıt yaptırıp gelmeyen sporcular bir sonraki turnuvaya kayıt yaptırdıkları takdirde kayıtları silinecektir.

Satranç Dersleri

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Okulları bünyesinde başlangıç ve orta seviye olarak satranç dersleri başlayacaktır. Katılmak isteyenlerin önkayıt için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine Ad-soyad, doğum tarihi ile iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. İlgililere duyrulur.

                                                                                        Satranç İl Temsilciliği

Sonbahar Satranç Turnuvası

18-19 Ekim 2014 tarihlerinde yapılan Sonbahar Satranç Turnuvası tamamlanmıştır. Sonuçlar ve fotoğraflar için :

Devamını oku...

Satranç İl Temsilciliğimizin Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüzü Ziyareti

         İl Temsilciliğimizi ve Satranç camiamızı temsilen Satranç İl Temsilcimiz Hasan ONAT, İl Hakem Kurulu Başkanımız Alper KÖSE, İl Hakem Kurulu üyesi Şafak ÖZCAN, Selçuklu İlçe Temsilcimiz Serdar KIZILKAN ve Karatay İlçe Temsilcimiz Ahmet DEDE ’den oluşan heyetimiz Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer ERSÖZ beye ziyarette bulunmuşlardır. İl müdürümüze yeni görevinde başarı dilekleri sunulmuş ve İl Müdürümüz Ömer ERSÖZ bey ve GHSİM Spor Şube Müdürümüz Suat GÜCÜYENER ile Konya Satrancında yeni dönemdeki etkinliklerle ilgili görüş alış-verişinde bulunulmuştur.

20141014 143926-1