banner isbank

Satranç Haberleri

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

ogretmenler gunu

Hakem Gelişim Kursu

                                             il hakemi kokard           ulusal       

İlimizde Aralık ayında Hakem Gelişim Semineri düşünülmektedir. İlimizdeki hakemlerimizin gelişiminin sağlaması düşünülen bu seminerle başarılı olan Aday hakemlerimizin İl Hakemliğine terfi etmesi, İl olan hakemlerimizin de Ulusal normu alması hedeflenmektedir.

Devamını oku...

Camiamızın Yeni Üyesi Hoşgeldin

İlimiz hakemlerinden Enis Sait ERKEN'in çocuğu dünyaya gelmiştir. Arkadaşımız Enis Sait beye, aile bireylerine ve bebeğe sağlıklı uzun ömürler dileriz.

SELÇUKLU DUMLUPINAR GENÇLİK MERKEZİNDE BEKLENEN SATRANÇ DERSLERİ BAŞLADI!

IMG 20141106 193649IMG 20141106 194044

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde Selçuklu Belediyesinin ev sahipliğinde Başlangıç düzeyi ve orta-ileri seviye iki ayrı kategoride Satranç derslerimiz 06 Kasım 2014 saat 19.00 itibariyle Selçuklu Dumlupınar Gençlik Merkezinde başlamıştır. Başlangıç düzeyi Satranç çalışmalarında ilimiz 2. Kademe Satranç Antrenörlerinden Servet OFLAZ ve orta- ileri seviye Satranç derslerinde yine ilimiz 2. Kademe Satranç Antrenörlerinden Ergün SARIKAYA ’nın görev aldığı kurslarımız tüm Konyalı Satranç severlere açıktır. Konya merkez stadyumdaki Satranç Derslerimize yönelik çalışmalarımız da son aşamada olup talepler tamamlandığı süreçte başlatılacaktır.


                                                                                             Satranç İl Temsilciliği

Devamını oku...

Atatürk'ü Anma ve Başöğretmenlik Satranç Turnuvası

22-23 Kasım 2014 tarihlerinde Atatürk'ü Anma ve Başöğretmenlik Satranç Turnuvası 6 tur üzerinden yapılmış olup, sıralamaları haberin devamında bulabilirsiniz.

Devamını oku...