banner isbank

Satranç Haberleri

Okul Sporları Talimatı

dikkat Okul Sporları talimatı yayınlanmıştır. Ayrıntılı bilgiyi KONYA Okul Sporları birimininden alabilirsiniz.

Okul Sporları Talimatı

Aday Hakemlik Kursu ve Hakem Gelişim Kursu

aday hakem1

          İlimizde düzenlenmesi planlanan Aday/Gelişim Hakem Kursları ile ilgili tüm ayrıntılar aşağıda yer almaktadır. Detaylar için devamını okuya tıklayınız.

Devamını oku...

1.Kademe Antrenörlük Kursu


İlimizde 1.Kademe Antrenörlük Kursu açılacaktır. Kursa katılacak olanların ekteki evrakları hazırlamaları gerekmektedir. Ön kayıt için yatırdıkları kurs ücretlerine ait dekontların örneği ile iletişim bilgilerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri rica olunur. Kurs 30 kursiyere ulaşıldığı zaman açılacaktır. Kurs tarihleri kesinleştiği zaman ön kayıt yaptıranlarla iletişim kurulacaktır.

Kurs Yeri : GHSİM Eğitim ve Toplantı Salonu

Not : Kursa gelirken katılmak için gereken belgeleri getirmeyi unutmayınız.

Temel Eğitim Ders Notları

Gereken Belgeler

YENİ BİR BAŞLANGIÇ


        KONYA SATRANÇ AİLESİNE;


          20 Aralık 2016 tarihinde Federasyon Konya İl Temsilciliği görevine atandım Beni bu göreve atayan TSF Başkanımız Sayın Gülkız TÜLAY ve yönetim kurulu üyelerine destek ve güvenleri için saygılarımı sunarım. TSF çalışanları ile kurul başkanları ve üyelerine önümüzdeki dönem çalışmalarında başarılar diler her konuda koordine içinde olacağımız inancını paylaşmak isterim. Ben ve çalışma arkadaşlarım, faaliyetlerimizi “Şeffaf ve Adil” bir yönetim anlayışı ile gerçekleştireceğiz. 

Devamını oku...

Veda

HASAN ONAT   
BİZ BİR AİLEYİZ


               Satranç bir aşktır. Her başlangıcın bir bitişi vardır. Her şey güzel Konyamız için. 06 Haziran 2014 tarihi itibariyle üslenmiş olduğum il temsilciliği görevim 20 Aralık 2016 itibariyle sona ermiştir. Bayrak yarışı olan bu süreçte beni yalnız bırakmayan ve destek olan herkese teşekkür eder; yeni il temsilcisi arkadaşımız Kadir ALTIN beye ve ekibine başarılar dilerim. Konyamızı Satrançta daha ileri taşıma yönündeki gayretlerinde yanında olacağımızı ifade etmek isterim. Yeni dönemde yeni bir solukla inşallah daha ileriye diyor, tüm camiamıza saygılarımı sunuyorum.                                                                                                       Hasan ONAT