banner isbank

Satranç Haberleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

zafer bayrami
Türkiye Cumhuriyetinin, Milli egemenliğimizin ve kayıtsız şartsız bağımsızlığımızın müjdelendiği 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93. yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla kutluyor; vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferi bizlere armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Hakem Toplantısı

Yeni sezon hakem toplantısı 11 Eylül Cuma günü saat : 17.30'da GHSİM Satranç Salonu'nda yapılacaktır. Tüm hakem arkadaşlara duyurulur.

Uluslararası Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası

ubuk Poster    Uluslararası Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası 07 - 13 Eylül 2015 tarihleri arası Yükselen Koleji Spor Salonu - Çubuk / Ankara'da gerçekleştirilecektir. Turnuvada maksimum reyting uygulanacaktır. Turnuva A (1800+ ELO veya UKD) ve B (U 1800 ELO veya UKD) olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecektir. GM, IM,WGM,WIM,FM unvanlı sporculardan katkı payı alınmayacaktır. Başvurular: 04 Eylül 2015 Cuma 18:00’ e kadar çevrimiçi kayıt sayfasından yapılablir.

      http://cubukopen.tsf.org.tr/

1.Kademe Antrenörlük Kursu Belgeleri

17-21 Haziran 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen antrenörlük kursunda başarılı olan kursiyerler belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi'nden alabilirler.

1.Kademe Antrenörlük Kursu

maskot duyuru

02-06 Eylül 2015 tarihlerinde ilimizde açılacak olan 1.Kademe Antrenörlük Kursu için gerekli olan belgeler ve açıklamalar ektedir. Kursa katılmayı düşünen kursiyerlerin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletişim bilgilerini mail göndermelerini rica ederiz.

Kursa katılacak olan adayların belgeleri hazırlayarak kurs günü kurs yöneticisine teslim etmeleri gerekmektedir.

Gerekli Evraklar

Temel Eğitim Ders Notları


Kurs Başlama Tarihi ve Saati : 02 Eylül Çarşamba      14:00

Kurs Yeri     : GHSİM Eğitim ve Toplantı Salonu


NOT : Önceki mail gönderenlerin tekrar göndermelerine gerek yoktur.