banner isbank

Satranç Haberleri

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun


Tüm satranç camiasının kurban bayramını kutlar; sağlık ve mutluluklarla dolu bir bayram geçirmenizi dileriz.


                                                                               Satranç İl Temsilciliği

Antrenör Kursu Sınav Sonuçları

02-06 Eylül 2015 tarihlerinde yapılan 1.Kademe (Yardımcı) Antrenörlük Kursu Sınav sonuçları aşağıdadır.

Sınav Sonuçları

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

zafer bayrami
Türkiye Cumhuriyetinin, Milli egemenliğimizin ve kayıtsız şartsız bağımsızlığımızın müjdelendiği 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93. yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla kutluyor; vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferi bizlere armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Hakem Toplantısı

Yeni sezon hakem toplantısı 11 Eylül Cuma günü saat : 17.30'da GHSİM Satranç Salonu'nda yapılacaktır. Tüm hakem arkadaşlara duyurulur.

Uluslararası Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası

ubuk Poster    Uluslararası Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası 07 - 13 Eylül 2015 tarihleri arası Yükselen Koleji Spor Salonu - Çubuk / Ankara'da gerçekleştirilecektir. Turnuvada maksimum reyting uygulanacaktır. Turnuva A (1800+ ELO veya UKD) ve B (U 1800 ELO veya UKD) olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecektir. GM, IM,WGM,WIM,FM unvanlı sporculardan katkı payı alınmayacaktır. Başvurular: 04 Eylül 2015 Cuma 18:00’ e kadar çevrimiçi kayıt sayfasından yapılablir.

      http://cubukopen.tsf.org.tr/