banner isbank

Satranç Haberleri

Eylül Ayı Turnuvaları

Eylül ayında yapılması planlanan turnuvalarımız Türkiye Satranç Federasyonu'nun yeni etkinlik sezonu yönergelerinin yayınlanmaması nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Turnuvaların yeni tarihleri sitemizde duyurulacaktır.

Konya Satranç İl Temsilciliği 

1.Kademe (Yardımcı) Antrenörlük Kursu

6-7-13-14 Eylül 2014 tarihlerinde yapılacak Satranç 1.Kademe (Yardımcı) Antrenörlük Kursu yeterli sayıya ulaşılamadığından ertelenmiştir.

Başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinde alınmaya devam edilmekte olup, yeterli sayıya ulaşıldığında kurs açılacaktır.

Hakem Toplantısı

Hakem toplantısı 12 Eylül 2014 Cuma günü Saat : 18.00'de  GHSİM Satranç Salonu'nda yapılacaktır. Organizasyonlar ile ilgili görevlendirmeler ve yeni FİDE Satranç Kuralları hakkında verilecek olan seminere ilimizdeki tüm hakemlerimiz davetlidir.

Satranç 1.Kademe Antrenörlük Kursu

Konya'da  6-7-13-14 Eylül 2014 tarihlerinde açılacak olan Satranç 1.Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursuna katılmak isteyen kursiyerlerin kurs ücretini aşağıdaki dosyada bulunan hesaba yatırarak belgelerini kurs günü teslim etmeleri gerekmektedir.

Kurs için gereken şartlar için :

İstenen Belgeler ve Ücretler.doc

Başsağlığı

Hakem arkadaşlarımızdan Enis Sait ERKEN'in anneannesi vefat etmiştir. Camiamız adına ailesine başsağlığı dileriz.

                                                                                            Konya Satranç İl Temsilciliği