banner isbank

Satranç Haberleri

DUYURU

16-20 Haziran 2014 tarihlerinde yapılan 1.Kademe (Yardımcı) Satranç Antrenör Kursu ile 20-22 Haziran 2014 tarihlerinde yapılan Aday Hakem Kursunda başarılı olan kursiyerlerin belgeleri gelmiştir. Belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisinde bulunan Emine KOÇAK'tan teslim alabilirler.

1.Kademe (Yardımcı) Antrenörlük Kursu

İlimizde Eylül ayının ilk haftasında Satranç 1.Kademe (Yardımcı) Antrenörlük Kursu açılması planlanmaktadır. Önkayıtlar için isim-soyisim, iletişim bilgileriyle Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail gönderilmesini rica ederiz.

Kurs için gereken şartlar için :

İstenen Belgeler ve Ücretler.doc

Kulüpler Şampiyonası ile Birinci Lig

IMG 8056

        Türkiye Kulüpler Şampiyonası ile Türkiye Birinci Ligi 22-29 Haziran 2014 tarihleri arasında Konya Rixos Otel'de gerçekleştirildi. Türkiye Kulüpler Şampiyonasında ilimizi temsil eden Erkin Spor Kulübü 13.olarak önümüzdeki yıl Türkiye Kulüpler Şampiyonası'na direk katılmaya hak kazandı. Erkin Spor Kulübü'nü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

                                                                                                                               Satranç İl Temsilciliği

ACİL ŞİFALAR

Geçirdiği ani rahatsızlıktan dolayı hastanede yatmakta olan ilimiz hakemlerinden Şafak ÖZCAN'a acil şifalar dileriz.

Satranç İl Temsilciliği

ACİL ŞİFALAR DİLERİZ

Hakem arkadaşlarımızdan Sevim ÜSTÜNDAĞ, kalp rahatsızlığına bağlı olarak Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi bölümünde yatmakta olup, kalple alakalı bir operasyona gireceğinden B (+ ) kana ihtiyaç duyulmaktadır. Arkadaşımıza Allah’tan şifalar dileriz. Camiamıza önemle duyurulur.

Satranç İl Temsilciliği