banner isbank

Satranç Haberleri

AMATÖR SPOR HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI

30 Eylül-2 Ekim 2016 tarihlerinde yapılması planlanan Amatör Spor Haftası Satranç Turnuvasıertlenmiştir. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun yazışmaları nedeniyle ekim ayı içinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
Tüm Satranç severlere duyurulur.

Satranç Dersleri

Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlüğünün satranç dersleri başladı. Başlangıç ve orta düzey olarak yapılan dersler :
Pazartesi ve Çarşamba günleri başlangıç ,
Cuma günü ise orta düzey  olarak yapılmaktadır.
Başlangıç Düzey için : 0 505 226 53 37
Orta Düzey için  : 0 543 510 62 05 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Hakem Kursu Sonuçları

2-4 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşen Aday Hakem Kursu ile Hakem Gelişim Kursu sonuçları için : Buradan ulaşabilirsiniz.

Konya Bayram'da Sokaklarda Satranç Oynayacak

SSV 2016
İlk kez geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve kısa zamanda tüm ülkeye dalga dalga yayılan "Sokakta Satranç Var" projesini yeniden 81 ilin ve ilçelerinin tamamında satranç severler ile buluşturacak etkinlikler 11-18 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.
İlimizde söz konusu etkinlikler için il merkezimizde ve ilçelerimizde bulunan satrançseverlerimiz diledikleri tüm mekanlarda satranç coşkusunu yaşayacaklardır. Satranç oynanacak her anı fotoğraflayarak bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. Söz konusu fotoğrafların hasan.onat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmesi önemle rica olunur. Fotoğrafların yüksek çözünürlüklü ve kaliteli olması önem arzetmektedir. Tüm gönderilen fotoğraflar toplanarak Türkiye Satranç Federasyonuna gönderilecek ve yayınlanacaktır.

Çubuk Belediyesi II. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası

2.cubuk    Çubuk Belediyesi II. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası, 05 - 10 Eylül 2016 tarihleri arasında Yükselen Koleji Spor Salonu - Çubuk / Ankara'da gerçekleştirilecektir.
Ayrıntılı bilgi için : Turnuva Sayfası