banner isbank

Satranç Haberleri

Ilıgın 1.Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu

Ilgın'da yapılan 1.Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin listesi aşağıda yayınlanmıştır. Başarılı olamayan kursiyerlerin vize olarak yatırdıkları ücreti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak hesaplarına iadesini isteyebilirler.

Başarılı Olanlar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

23-nisan-fotograflari-20680

Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 95. yılını ve Ulu Önder Atatürk'ün aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu M. Kemal Atatürk'ü ve Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını minnet ve şükranla anıyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası

25-26 Nisan 2015 tarihlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası yapılacaktır. Kayıtlar 20 Nisan 2015 Pazartesi günü saat : 16.00'de açılacak 23 Nisan 2015 Perşembe günü saat : 20.00'de kapatılacaktır. Yönergesi aşağıdadır. Tüm Sporculara duyurulur.

Yönergesi için :

Turnuva Yönergesi

Akşehir Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası

Akşehir'de yapılan Ulusal Egemenlik Turnuvası güncel eşlendirmeler ve sıralama için:

Devamını oku...

Beklenen Dersler Başladı

maskot duyuru

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün bünyesinde Başlangıç düzeyi ve orta-ileri seviye iki ayrı kategoride Satranç derslerimiz başlamıştır. Kurslarımız tüm Konyalı Satranç severlere açıktır. Konya merkez stadyumdaki Satranç Derslerimize katılmak isteyenler için örnek dilekçe ekte olup,başvuruların İl Temsilcisine ulaştırılmasını rica ederiz.

                                                                                           Satranç İl Temsilciliği

Devamını oku...